Raszczuk pogrzeby banner

Transport zwłok z zagranicy do Białegostoku

W obliczu straty bliskiej osoby, kiedy smutek i żałoba zajmują myśli praktycznie przez całe dnie, organizacja pochówku może wydawać się przytłaczającym zadaniem. W takich momentach dom pogrzebowy Pana Wojciecha Raszczuk w Białymstoku staje się wsparciem dla rodzin, oferując usługi na najwyższym poziomie. Personel sprawnie realizuje m.in. międzynarodowy transport zwłok. W domu pogrzebowym z Białegostoku priorytetem jest świadczenie usług z głębokim szacunkiem i empatią. Zespół doświadczonych pracowników jest do dyspozycji rodziny zmarłego przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta, zapewniając wsparcie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Kompleksowe usługi międzynarodowego transportu zmarłych w Białymstoku

Realizacja transportu zwłok do Białegostoku wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale i zaangażowania. W domu pogrzebowym „Wojciech Raszczuk” pracownicy rozumieją te potrzeby i oferują kompleksową obsługę, począwszy od załatwiania formalności urzędowych, przez tłumaczenie dokumentów, aż po uzyskanie niezbędnych pozwoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Każdy etap przygotowania do transportu zmarłego jest realizowany z największą starannością. Firma pogrzebowa zapewnia odpowiednie przygotowanie ciała, w tym wybór trumny z metalowym wkładem, przystosowanej do długodystansowych podróży lub urny w przypadku kremacji. Wszystko to, aby spełnić oczekiwania i respektować życzenia rodzin, z którymi personel pozostaje w ciągłym kontakcie, informując o postępach w organizacji pochówku.

Przewóz zwłok z zagranicy Białystok

Działania domu pogrzebowego „Wojciech Raszczuk” są zawsze zgodne z wolą rodziny zmarłego, co zapewnia spokój ducha i pewność, że wszystkie aspekty pochówku są odpowiednio zarządzane. Pracownicy domu pogrzebowego, dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, są w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom związanym z międzynarodowym transportem zwłok. Dzięki profesjonalnej i empatycznej obsłudze rodziny mogą przeżywać żałobę w spokoju, wiedząc, że sprawy związane z pożegnaniem bliskiej osoby są w dobrych rękach.

Dom Pogrzebowy Wojciech Raszczuk Strona internetowa www.raszczuk-pogrzeby.pl

Numery tel.:
606 970 883 / 85 653 12 00

Adresy:
Księdza Adama Abramowicza 1,
15-871 Białystok

Świętego Maksymiliana Marii Kolbego 8,
15-174 Białystok