www.sacrumkielce.pl - banner

Kompleksowa organizacja transportu międzynarodowego w Kielcach

Utrata kogoś bliskiego to zawsze trudne doświadczenie, które może stać się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy śmierć następuje poza granicami naszego kraju. W obliczu nieustannie rosnącej migracji coraz częściej pojawia się konieczność przewiezienia zwłok do Polski. W Kielcach firmą specjalizującą się w sprowadzaniu zmarłych do ich ojczystego kraju zajmuje się zakład pogrzebowy Sacrum. Nadrzędnym celem jest zapewnienie godnego pochówku, niezależnie od miejsca śmierci. Swoją pomoc niosą całodobowo pod numerami telefonu 518 721 769 oraz 607 214 086, aby ułatwić rodzinom proces sprowadzenia zmarłego do kraju.

Pomoc na każdym etapie przewozu zwłok z zagranicy do Kielc

Realizacja międzynarodowego transportu zwłok wymaga szczegółowej wiedzy o przepisach prawnych, współpracy z instytucjami medycznymi oraz organami prawnymi. Zakład pogrzebowy Sacrum nie tylko tę wiedzę posiada, ale również samodzielnie realizuje usługę przewozu zmarłych. Co więcej, kompleksowo zajmuje się wszelkimi formalnościami — zarówno poza granicami Polski, jak i w kraju. Empatyczni pracownicy zapewniają pomoc we wszelkich dokumentach urzędowych, w kwestii tłumaczeń czy wymaganych zezwoleń. Zakład gwarantuje, że zwłoki zostaną dostarczone do wybranego domu pogrzebowego w dowolnym miejscu w Polsce. 

Doświadczenie w sprowadzeniu zwłok z zagranicy do Kielc

Zespół zakładu pogrzebowego Sacrum składa się z wykwalifikowanych pracowników, w tym kierowców z bogatym doświadczeniem w transporcie międzynarodowym. Dzięki bezpośredniemu zaangażowaniu w proces przewozu unikają pośredników, co przekłada się na korzystniejsze ceny i szybszy czas realizacji. Flota zakładu jest wyposażona w nowoczesne pojazdy Mercedes-Benz Vito, przystosowane do przewozu czterech trumien jednocześnie, zapewniając bezpieczeństwo i godność zmarłym przez całą podróż. Każde zlecenie traktują z indywidualnym podejściem, zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami branżowymi, aby zapewnić spokojną i godną ostatnią podróż dla bliskich osób.

Zakład Usług Pogrzebowych SACRUM Kielce

Adres:
ul. Okrzei 2/1
25-525 Kielce

Numery telefonu:
607 214 086
41 366 31 77

tel. biuro:
607 173 184

e-mail:
sacrumkielce@gmail.com