transport zmarłych

Organizacja międzynarodowego transportu zmarłych w Warszawie

Zakład pogrzebowy Nekropolis to firma o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu na rynku usług pogrzebowych, założona w 1990 roku. Jedni z najlepszych w swojej dziedzinie, są uznawani za liderów w dziedzinie międzynarodowego transportu zmarłych, oferując rodzinom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki przedstawicielstwom w wielu krajach i współpracy z zakładami na całym świecie są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

W Nekropolis głównym celem jest zapewnienie godnego i bezproblemowego transportu zmarłych przez granice międzynarodowe. Pracownicy rozumieją, jak trudny i bolesny może być ten czas dla rodzin, dlatego dokładają wszelkich starań, aby proces ten był jak najmniej obciążający. Szczegółowo omawiają wszelkie szczegóły i każdy etap sprowadzenia zmarłych oraz przygotowania uroczystości żałobnej.

Sprowadzenie zwłok z zagranicy do Warszawy w jednym miejscu

Profesjonalny zespół pracowników zakładu pogrzebowego Nekropolis zapewnia wsparcie na każdym etapie procesu, od załatwienia niezbędnych dokumentów, przez opiekę nad zmarłym, aż po jego dostarczenie do kaplicy i miejsca pochówku. Co więcej, każdy może skorzystać ze strony transportzmarlych.com, aby zapoznać się z usługą przewozu zwłok lub prochów z zagranicy do Warszawy . Użytkownicy bez problemu odnajdą się na serwisie, ponieważ do najważniejszych informacji mogą przejść, klikając w zakładkę „dokumenty do pobrania” lub zakładkę „usługi”.

W dokumentach do pobrania znajdują się najważniejsze pliki do wydrukowania i wypełnienia, które związane są z międzynarodowym transportem zmarłych. Choć wszystko jest dokładnie objaśnione, pracownicy zakładu pogrzebowego Nekropolis służą radą i odpowiedzą na wszelkie mogące pojawić się pytania o każdej porze dnia i nocy. 

Całodobowy przewóz zwłok z zagranicy do Warszawy

Firma Nekropolis

Strona przedsiębiorstwa: nekropolis.com.pl

Całodobowa pomoc: Tel: 600-856-850

Tel: 600-402-850

Fax: 22-486-30-59

biuro@nekropolis.com.pl